יום שבת, 4 בפברואר 2017

מבשלים זוגיות במתכון חדש
הוזמנתי למופע בידור שהתקיים במופת ראשון לציון, מופע בידור המציג לנו את המתכון "הסודי" לתבשיל הכי מסובך בחיי הזוגיות והנישואין ואיך לשמר זוגיות מוצלחת.

זוגיות זה רק התחלה אשר מתחילה באושר והתלהבות של ההתחלה ומשם אנו מתחתנים ופתאום מגיעים אחרי 20 שנה של נישואין והכל מתחיל להשתנות....
החל מלבוש - פעם היינו משקיעות בלבוש מטופחים כדי להרשים את הבן זוג היינו שעות משקיעות בהופעה ואחרי שנים רבות אנחנו חוזרות מהעבודה ישר הולכות ומחליפות לחולצה ומכנס מפעם ולא אכפת לנו העיקר שיהיה לנו נוח ופחות משקיעים בלבוש אחד בשביל השני.

נישואין זה רק התחלה ואם מצליחים במשך הזמן לגשר בפערים בין הזוג ורוצים קצת שינוי וקצת פוחדים, קחו דקה אוויר ותקשיבו אחד לשני ואפילו אם צריך תבקשו עזרה ותעזרו בבעל מקצוע מאמנת אשר תלמד אתכם ותיתן לכם עצות איך  להחזיר את הזוגיות ולשפר אותה.
זוגיות זה עבודה קשה אבל עם קצת מאמץ ניתן להצליח ברוב המקרים.

זוגיות זאת הדרמה של החיים השאלה הכי גדולה איך ולמה זה עובד או לא עובד?
מה מרכיב זוגיות ומה הורס אותן ואיך ניתן לשפר אותה אם בכלל אפשרי.
ומפה מגיע המופע בידור העוסק בדרמה מתוקה-מרירה של חיי הזוגיות בחיי היום יומיות המספר על קשר, איך מתחיל זוגיות מאהבה, לזוגיות משותפת, גירושין ואוכל.

במופע יש שתי נשות מקצוע אמיתיות לגמרי לא שחקניות ולא למדו תיאטרון.
המופע מסופר על שף זועם בשיא המשבר זוגי אשר נעזר על ידי עו"ד ומגשרת וקואצ'רית ומאמנת זוגיות שמנסות לעזור לו לצאת מהמשבר. 


מופע הומוריסטי ומצחיק עם המון דוגמאות המשלבים בחיי היום יומיים של כולנו בחיים האמיתיים ובחיפוש אחר זוגיות טובה, התמודדות בחיי היום יומיום כגון:
כסף, חמות, ילדים.... המזכיר את השחיקה ולגרום לנו להסתכל על חיי הנישואין מזווית אחרת ואיך להישמע לאותות
אזהרה לגירושים ואיך להימנע מהם.
השאלה האם בסופו של דבר הסוד להצלחה טמון בצלחת?ולסיומת אחרי שצחקנו ונהנינו מאוד קיבלנו כוס מרק חם מהשף יוסי פרץ ארי אשר בישל במהלך המופע מרק מוקרם וטעים אשר חולק לקהל בתום המופע.

המופע "מבשלים זוגיות" סגר כבר למעלה ממאה הצגות וסבב הופעות בארה"ב ועכשיו חוזרים אלינו בגדול עם מתכון חדש, מצחיק יותר, נוגע יותר, ומעודכן יותר.משתתפים:
גלית צור עו"ד לענייני משפחה ומגשרת
סימי אקשוטי קאוצ'ירית מאמנת זוגיות ועיתונאית
יוסי פרץ ארי שף, שדר רדיו וסטנדאפיסט 
ביים:
ניצן כהן

קישור לאתר: http://www.mevashlimzugiyut.com/

ממליצה בחום מאוד נהניתי ורק צחקתי.


אין תגובות: