יום שני, 28 במרץ 2016

גם ילדינו יוכלו ליהנות ממברשת שיניים חשמלית צבעוניתכולנו בבית חווים בוקר וערב את המלחמות עם ילדינו נו צחצחתם? לכו לצחצח שיניים? ככה לא מצחצחים שניה וחצי?
מוכר לכם?
כל יום אותו סיפור והשיניים לא נקיות כמו שצריך ואז מתחיל המלחמה וההסבר איך לצחצח נכון ולהראות ואז הילדים לא מוכנים ומתחילים להתבכיין סיפור החוזר על עצמו מאמינה בכל בית.
יש הורים שממשיכים להתעקש ולא מוותרים ויש הורים שכבר מיאוש מתייאשים ומתעלמים ומוותרים על הצחצוח היום יומי.
ובסוף מה התוצאות? ביקור קבוע אצל רופא השיניים והחשש של הילד מרופא שיניים והמאבק עם רוב הילדים לא צחצחת חייב לטפל ולא רוצה ומתחיל לבכות אני מפחד ואז אנחנו מנסים לשכנע את הילדים לטפל ולהוציא מהילדים הבטחה שהפעם יהיה שונה ויקפידו על צחצוח.
הסיפור המוכר גם אצל עדן הראל ועודד מנשה אשר נקלעו למצב של לחימה עם הילדים בכל בוקר עד שהגיעו לפתרון שמצאו קנו לילדיהם מברשת שיניים חשמלית של חברת ORAL-B ובאמת החלו להרגיש את השינוי שחל בילדיהם ובשיתוף פעולה והתלהבות והשקעה בצחצוח השיניים.

חברת ORAL-B עוזרת לנו ההורים להתמודד עם אתגר ומשיקה לראשונה בישראל, מברשות שיניים נטענות לילדים.

עד היום היו מברשות חשמליות רק למבוגרים שנהנו משימוש  וצחצוח נכון.
בעזרת מברשות שיניים לילדים גם ילדינו יוכלו ליהנות ולהשתמש במברשת שיניים חשמלית צבעונית עם ציור מתוך דיסני ולשפר את צחצוח השיניים ולשמור על בריאות הפה מגיל צעיר.

איגוד הישראלי לרפואת חניכיים מוסר:" בריאות הפה קשורה לבריאות הכללית שלנו ואנו כמבוגרים נוכל ללמד ולחנך את ילדינו לצחצוח נכון ולמניעת עששת ומחלות חניכיים עתידיות.

אין ספק שבעידן שבו אנו חיים מברשות שיניים חשמליות לילדים הפתרון האידיאלי - 2 דקות צחצוח שעוברות מהר ובצורה קלה ומבצעת תנועות טובות יותר מיד אנושית- חשוב להקפיד להניח את מברשת השיניים נכון בגבון שבין שן לחניכיים ומסלקת את כל החיידקים שמצטברים".

ערכו מחקרים וסקרים שערך מכון "מדגם ייעוץ ומחקר", שחושף בישראל ילדים עד גיל 8 סובלים מחורים בשיניים.

במחקר שערכו ישראל מדורגת במקום חמישי בבעיות בשיניים לפי נתונים שאספו ילדים בישראל עד גיל 12 דומים לילדים מדרום מזרח אסיה לעומת מדינות המערביות.
ישראל מדורגת במקום החמישי ב- OECD במספר רופאי השיניים לנפש, כאשר היא מובילה על פני מדינות מפותחות בשכיחות העששת -חורים בשיניים בקרב הילדים בישראל גבוהה פי 2.5 מבריטניה, גרמניה וצרפת. למרות זאת, במצב בריאות הפה בקרב ילדים, ישראל מדורגת הרחק מאחור, במקום ה-19 בלבד!.

60% מהילדים מתנגדים לצחצח שיניים ו43% מההורים מוותרים לילדים על צחצוח נכון.
40% לא מצחצחים פעמיים ביום ו 70% לא מצחצחים משך 2 דקות בכל פעם.

בגרמניה מראה 9 מתוך 10 הורים מספרים כי קל יותר לשכנע את ילדיהם לצחצח שיניים כאשר משתמשים במברשת חשמלית לילדים של ORAL-B


בוצעו מחקרים נוספים בארץ ובעולם ונמצא שמברשות שיניים חשמליות לילדים של ORAL B:


* מסירות פי 2.5 יותר רובד חיידקים ממברשת ידנית
* מבצעות פי 20 יותר תנועות בדקה ממברשת ידנית (7,600 תנודות סיבוביות בטכנולוגיה דו ממדית)
*בעלות ראש מברשת המעוצב ומותאם במיוחד לילדים בכדי שיוכל להגיע לכל האזורים בחלל הפה הקטן שלהם

התכונות הללו מומלצות על ידי איגוד ישראלי לרפואת חניכיים החל מגיל 3.מותג הייגינת הפה ORAL-B בשיתוף עם איגוד ישראלי לרפואת חניכיים ורשת סופר-פארם לראשונה בישראל יעלה קמפיין העלאה של מודעות הילדים לחשיבות הצחצוח בהשקעה של 7 מיליון ש"ח.

במהלך החודש הקרוב יתוקשר תחום בריאות הפה לילדים במדיות השונות.
SuperPharmoral_BigudIsraeliORAL-B וסופר-פארם יעניקו הנחה מיוחדת של 50% על מברשת החשמלית החדשה לכל ילדי ישראל במקום 140ש"ח 70 ש"ח.
המבצע יתקיים בתאריכים 17.3-13.4

 

הוסף רשומת תגובה